Ploty se dělávali už od nepaměti a to díky tomu, aby zabránili nájezdům, či vniknutí na pozemky. V dnešní době jsou ploty spíše na okrasu, nebo na to, aby Vám neutekl pes z pozemku. Ovšem plní i úkol bezpečností a ochrany před odcizením Vašeho majetku. Nikdy totiž nevíte, kdo půjde kolem a bude mít zájem o Váš majetek. Pokud tedy plot nemáte, je na čase, si co nejdříve plot pořídit. Nejznámější a nejvíce stavěné ploty jsou nyní z betonu a z pletiva.

ploty (2)

Firma betonové ploty Brno, je osvědčená společnost, která Vám nabídne plot, který předčí všechny ostatní a to jak vlastnostmi, tak výdrží. Betonové ploty vydrží dlouho dobu, pokud si do nich nedáte dřevěnou výplň, tak mohou stát celé generace. Výplně si samozřejmě určíte vy a to včetně dekorů. Plot může dosahovat výšky až 3 metrů a zajistí Vám soukromí před sousedy a zvídavými lidmi z okolí. Navíc nepotřebujete k plotu žádné stavební povolení a dá se s ním oplotit jakkoliv velký pozemek. Jeho realizace je poměrně rychlá a snadná. V zimním období se nemusíte, že Vám na pozemek vnikne zvěř, která Vám může z ovocných stromků a keřů udělat paseku. Během let se také nemusíte o plot nijak moc starat a i tak Vám vydrží dlouhé desítky let. Dále vám zajistí povětrností a protihlukovou bariéru, která se hodí k hlučným ulicím.

ploty

Plot pletivový je nejvíce vídané ploty. Můžeme se s nimi setkat u nás i v zahraničí. Jedná se o ideální poměr ceny a kvality. Plot se dá také patřit ostnatým drátem a to i dvojitým. Tím si zajistíte větší bezpečnost a také klid na duši. Jeho realizace je poměrně snadná a lehká. Ideálně se tento plot hodí k domu, ale i k zahradě a dílnám. K plotu také náleží vkusná branka, která se dělá společně s plotem.

Pokud tedy nevíte, jaký plot zvolit k Vašemu domu, tak vsaďte na léty osvědčený beton. Nejen, že je tento plot hezký na pohled, ale také svými vlastnosti předčí všechny ostatní ploty.