Cyklistický výlet je nádherný závitek, ovšem chce se to na něj dobře připravit. Díky nosiči kol můžete vyrazit třeba za přírodou na velkou vzdálenost.

Cyklistický výlet

Příprava

Cyklistický výlet se může bez přípravy opravdu pěkné zkazí, a proto je dobré věnovat přípravě dostatek času, aby Vás nepřekvapila například píchnutá pneumatika, což není vůbec nic příjemného. A proto musíme nejprve začít kontrolovat jízdní kola, jenž musí být ba prodaný výlet připraveni. Prvním krokem k úspěchu je nafouknout pneumatiky na požadovanou hodnotu a zjistit, jestli někde neuchází, což musíme zjistit zavčasu.

říditka kola

Aby Vás nezaskočily technické problémy, tak je rozhodně na místě si vzít alespoň základní nářadí, kde nezapomeňte ani sadu na sadu na lepení pneumatik. Samozřejmostí je dostatek jídla a lahve na pití pro každého člena výpravy. Přibalte si i obyčejné zdravotnické potřeby, protože taková náplast zachrání kdejakou odřeninu. Kola se kradou i v dnešní době, a proto je zámek a jiné zabezpečovací zařízení nepostradatelnou výbavou proti všemožným zlodějům.

Nosič kol

Na samotných kolech z Vašeho bydliště moc daleko nedojdete, a i když vyjížďka po okolí není špatná, tak by to chtělo objevit i další krásy naší republiky. Můžete sice jet i s kolem vlakem, ovšem to není moc pohodlné, a navíc se musíte spoléhat na jízdní řád, což je další omezení. A proto je stále nejlepším řešením držák na kola na tažné zařízení, jenž převoz kol dokonale a bez jediného zaváhání zvládne.

kolo na autě

Můžete si vyjet i jako celá rodina, protože nosič je určen pro dvě až čtyři kola. Vzhledem k umístění je máte okamžitě dostupné, takže se nemusíte trápit se zvedání a upevňováním na střeše. Všechny modely mají pevnou konstrukci a jsou schváleny pro provoz ba pozemních komunálních, což je potvrzuje fakt, že kola při přepravě pevně drží a ani se nehnou. Zároveň vzhledem k umístění za autem nejste nijak omezování výškově, takže projedete všude normálně bez omezení. Můžete se těšit i z velice dlouhé životnosti, jenž nic nepřekazí.