Doba koronavirová má jednu nespornou výhodu – a to je rozmach online světa. V posledních dvou letech jsme zjistili, že online se dá dělat více věcí, než jsme si kdy dokázali představit. Online studujeme, online pracujeme, online se bavíme. Tak proč se online nenaučit něco nového? Protože značnou část života nyní trávíme doma, můžeme nově získaný volný čas využít t k něčemu novému. Online může být i hra na kytaru pro začátečníky Petanovykurzy. Můžete se u mě naučit zábavnou formou hrát na kytaru. Moje výuka je vhodná pro naprosté začátečníky.

hra na kytaru

Jde o jedinečný online kurz, díky kterému se za dvacet minut denně můžete naučit hrát. Zajímala vás kytara, ale nikdy jste se nedokopali k tomu, abyste se zapsali do hudební školy? Teď máte ideální podmínky a jedinečnou šanci se do toho pustit.

V čem je tak unikátní?
Stačí 20 minut denně
Budete se učit spolu s ostatními začátečníky
Společně budete sledovat svůj pokrok
Za 8 týdnů zvládnete zahrát písničky z celého zpěvníku
Díky online sledování pokroků ostatních budete mít motivaci se zlepšovat

španělská kytara

Tento online kurz je stvořený pro všechny, kteří dosud váhali s hrou na kytaru. Zaručený máte individuální přístup, který vám pomůže zlepšovat se každým dnem. Nemusíte mít žádné hudební základy, ani znát noty. Dokonce můžete držet kytaru poprvé v ruce právě na tomto kurzu. První online lekce je ke zhlédnutí pro všechny zájemce, abyste si mohli udělat představu o tom, jak to celé probíhá. Kurz je vytvořen tak, aby vás nenásilnou a hlavně zábavnou formou dokázal provést hrou na kytaru, a zejména prstokladem, bez kterého se neobejdete.

Nemusíte cvičit hodiny denně, ale jen 20 minut. To naprosto stačí k tomu, abyste na sobě mohli pozorovat zlepšování a pokroky, které vás zcela jistě motivují k dalšímu cvičení. Žádné známkování, žádné nucení vystupování na besídkách, žádná tréma. Jen zábava a za dva měsíce budete umět zahrát mnoho písniček, které znáte ze svého dětství. Další pro vás budou hračka, naučíte se akordy, které se víceméně opakují. Těším se na vás a vaši kytaru. 🙂