Webové stránky mě vždycky fascinovaly. Nikdy jsem nerozuměla tomu, proč webové stránky existují. A potom mi to došlo. Zeptala jsem se mého bratra, proč vůbec existují webové stránky. A ten bratr se mi začala moc smát. Řekl mi, jestli nejsem hloupá. Nevím, jak to myslel, ale byla jsem z toho zklamaná. A tak abych se v tom trochu zlepšila a věděla o co jde, tak jsem mého bratra poprosila, aby mi pomohl. Můj bratr naštěstí byl velmi slušný. A tak mi řekl, že mi pomůže. Byla jsem nadšená a ráda, že mám hodného bratra, který mi pomáhá. Můj bratr mi koupil knihu. A taky objednat časopis. Kniha byla o počítači a internetových technologií. Taky se tam psalo něco o webových stránkách. Nikdy předtím jsem o tom neslyšela. Nevěděla jsem, že takové stránky existují.

Počítač využívají i děti.

Něco jako web, webové stránky. Nebo webová adresa. Co to všechno může znamenat? Myslím, že tohle je asi jenom pro nějaké chytré lidi. Ovšem nebyl. Webové stránky užívají i opravdu malé děti. Na webových stránkách můžete najít opravdu cokoliv. Pokud rádi nakupujete, tak si jistě vybavíte nějaké obchody, kde můžete koupit. Webové stránky jsou také o hrách.

Webovky jsou praktické.

Malé děti moc rádi hrají hry. Malé děti si rády hrají anebo se dívají na obrázky. A to na webových stránkách taky jde. Myslím, že milovnice módy, si užijí taky webové stránky. Na webových stránkách je mnoho módy. Na webových stránkách taky si můžete módu koupit anebo si pořídit něco jiného. Na webové stránce taky můžete inzerovat své inzeráty. Můžete zde nabízet anebo prodávat nějaké věci a nebo zvířata. Webové stránky se jistě také oblíbíte a pokud chcete můžete si svou vlastní webovou stránku vytvořit. A to sami anebo s pomocí nějakého profesionála, který se ve webových stránkách vyzná. Já doporučuji opravdového specialistu, protože to bude kvalita. A to se cení.