Skútr, spíše vozítko do měst, maximálně však pro dva lidi. Nenechte se však zmást, tohle vozítko dokáže vyvinout až nevídanou rychlost. Rozdělují se na různé kategorie a to od padesátky, na kterou Vám stačí bohatě řidičské oprávnění „B“, tak další kategorie. Společně se teď podíváme, proč zrovna vy byste měli jeden z nich vlastnit.
Výhody skútru a to bez ohledu na to jak moc silné jsou, je jejich skladnost. Zaručeně se vejdete na jakékoliv parkovací místo a při předjíždění také nebudete mít problém. Skútr je sice malý, ale má velkou akceleraci, takže po otočením plynu skútr hned zabere. Při koupi na něm určitě nešetřete, nevyplácí se to.
skútr do měst
Jednou z velkých výhod je spotřeba paliva, která je naprosto mizivá, z pravidla se odráží od 2 litrů a víše. Pokud tedy dojíždíte do práce pouze pár kilometrů, ani bych neváhal a určitě do koupi šel. Nejen, že oproti autu ušetříte na palivě, ale také Vás určitě nevyjde draze povinné ručení ve srovnáním s autem, nebo nedej bože náhradní díly při opravách. Ve srovnání auto vítězí pouze v komfortnosti, kdy si například v zimě můžete zapnout topení a jet tak v pohodlí. Naopak u skútru v zimě nemusíte škrábat námrazu, což je také výhoda. Snad skoro každý skútr má také odkládací prostor, u každého se liší jeho velikost. Nebuďte tedy po koupi překvapení, že se Vám helma nevleze dovnitř a předejděte tomu tak, že si helmu vezmete rovnou sebou.
dívčí skútr
Při koupi si nechte určitě poradit, vezměte sebou zkušeného automechanika, nebo člověka co tomu rozumí. Úplně bych se nespoléhal na prodejce, který Vám určitě řekne vše důležité o daném skútru, ale také ho chce prodat, protože za to má provizi. Nenechte se proto, jak se říká opít rohlíkem a vždy u sebe mějte někoho znalce, nebo experta v daném oboru.
Dejte proto šanci skútru, a přivítejte vaše nové vozítko právě u Vás doma.