Není od věci se trochu před svými zákazníky obnažit a prozradit i něco ze svých zkušeností. Ne vždy se vše podaří, jak bylo zamýšleno, ne vždy vše vyjde, ne vždy se vše povede na první pokus. Jsme jen lidé, a proto se občas nějaký omyl ukáže. A někdy z toho může být i veselá historka. Stěhovací firma Mamut společnost s ručením omezeným se prostřednictvím blogu rozhodla svěřit se svým zákulisím, trochu odlehčit, jinak svou tvrdou práci, a tím se i trochu přiblížit zákazníkovi. Mám pocit, že chtějí říci něco v tomto smyslu: „Žádný strach, jsme sice chlapi jako hory, ale jdeme si jen pro vaše skříně.“.

Stěhováci

Svůj blog Stehovani-mamut.cz tato společnost zaměřuje na zkušenosti se zákazníky. Velmi zajímavě popisují, co klienti třeba požadují, co očekávají, jak se ke stěhovákům staví. Nenásilnou a mnohdy i zábavnou formou tak svým klientům přednesou co od stěhování očekávat a na co se připravit. Mnohdy se upovídaný blog stane cenným zdrojem informací pro klienty. Klienti firmy Mamut spol. s r.o. se tak dozví, jak proces stěhování probíhá, na co se připravit, co je nutné a co naopak není nutné pořádně zabalit. Dozví se i spoustu triků a fíglů, jak si usnadnit svou práci před stěhováním a při vybalování na novém místě.

Komplikace s dopravou

Takže každý zákazník ví, že proces dozoruje jeden manager společnosti od A do Z. Ví, že krom samotného přenášení a převážení věcí, je kolikrát nutné si vyžádat spoustu různých povolení. Od povolení vjezdů do chráněných lokalit města až po povolení pro vjezd například do různých pavlačí a podobně. Víte, že v různých místech se musí i za tyto povolenky platit? To samé platí pro povolení parkování na uzavřených dvorech, nebo třeba v historickém centru města. Povolení se vydává na určený den a určený rozsah hodin. V blogu se rovněž dovíte o možnostech zajištění obalů na stěhované věci. Jedná se o ochranné obaly, některé mohou být vyrobeny přímo na míru stěhovacího předmětu. Každý, kdo zvažuje stěhování, by si blog měl jistě přečíst. Je užitečný.