Vymyslet zábavu na svatbu, je opravdu složité. Řada programů je až moc hnaných na sílu a ve finále končí jednou velkou katastrofou. Nicméně my jsme pro vás shromáždili těchto pár spolehlivých tipů, díky kterým uděláte zábavu, na kterou budou všichni vzpomínat ještě opravdu hodně dlouho. Pojďme se tedy společně na to podívat!

svatební video

První možností jak zabavit svatební hosty, je pomocí videa. Nemusíte se bát, že se jedná o něco složitého, nebo těžkého. Opak je pravdou. Stačí si otevřít youtube a můžete si jakékoliv video stáhnout. Slouží k tomu takzvaný video downloader můžete tak za pár minut mít stažené jakékoliv video si zamanete. Ti z vás, kteří si troufnou na složitější věci, si mohou stáhnout videí více a následně je sestříhat podle sebe. Pokud byste chtěli postoupit ještě na vyšší úroveň, můžete si vlastní videa i natočit a následně sestříhat dle svého uvážení.

ženich a nevěsta

Kromě zábavy s videem můžete zkusit i například stírací losy. Ty si můžete sami vyrobit doma, nebo si je nechat udělat na zakázku. Pokud se rozhodnete pro tvorbu doma, není na tom nic těžkého. Za pár minut tak můžete mít své vlastní losy. Hra se hraje naprosto jednoduše. Soutěžící mají za úkol najít svoji dvojici. Jednotlivé dvojice pak mají splnit nějaký úkol – nejčastěji se jedná o vypití panáka, nebo společný tanec. To jaký úkol zvolíte, je jen na vás a můžete popustit uzdu svojí fantazie.

Také jsou velmi zábavné svatební tomboly. Nemusíte v nich mít žádné drahé ceny, stačí vám jen drobnosti za pár korun. Často se jako výhry objevují kartáčky na zuby, zrcátka, nebo třeba rýže. Jednotlivé ceny pak vtipně a honosně pojmenujte a zabalte. Jedná se o opravdovou zábavu, kterou jistě všichni ocení. Prodej jednotlivých losů tak může být za pár korun, nebo zcela zdarma. Tato volba je pak na vašem uvážení. Záleží na tom, zda na tombole chcete něco vydělat, nebo ne.