Jestliže je věc, se kterou by měl člověk pracovat opatrně, je to motorka. Věřte, že právě na motorce se člověk může zranit mnohem rychleji než v autě. Proč? Protože člověk zde není nijak chráněn, kromě kombinézy a helmy. V autě je kolem člověka spoustu prostoru a také mnoho plechů, které mohou v případě srážky člověka ochránit. U motorky člověk něco takového nenajde.

Dávejte si proto při jízdě na motorce opravdu velký pozor, protože to rozhodně není stejné, jako když jedete v autě.

Bohužel řidiči neberou na motorkáře vůbec ohled a je spousta krizových míst, kde se může motorkáři něco přihodit, pokud nebude dávat pozor a hlavně předvídat, co asi řidič v daném autě udělá. Pokud má motorkář řidičák i na auto, pak jistě moc dobře ví, jak lidé v autech uvažují.

červená motorka

Najdete mnoho motorkářů, kteří vám řeknou, že snad pokaždé, co vyjeli na cestu, málem přišli o svůj život, protože řidiči aut na ně vůbec neberou ohled. Jsou ale i situace, kdy se stává, že si řidič auta motorkáře ani nevšimne. Určitě to není žádná omluva, ale něco takového je na cestách opravdu běžné.

Je mnoho motorkářů, kteří už od mala sní o tom, že budou jezdit, ale je vhodné myslet na to, aby to nedopadlo tak, že na motorce váš život skončí. Mnoho lidí nad něčím takovým mávne rukou a budou tvrdit, že je něco takového hloupost, ale bohužel je to tak.

černá motorka

Člověk musí na sebe dávat pozor po celý svůj život, protože nikdy nevíte, kdy to přestanete dělat a dopadne to tak, že skončíte v nemocnici. Něco takového je ještě ten nejmenší problém. Následky mohou být daleko horší.

Motorky jsou sice skvělou věcí a jezdí na nich jak muži, tak i ženy, ale každý člověk by si měl uvědomit, že v provozu to rozhodně není jen tak a že se může najít někdo, kdo vám nechtěně ublíží, protože si vás právě nevšimnul.

Dávejte na sebe pozor, aby se nestalo, že si ponesete trvalé následky.