Když se řekne virtuální sídlo firmy, mnohým se spíše vybaví virtuální realita, kterou si můžou vyzkoušet díky počítačovým konzolím. Ale virtuální sídlo firmy nemá s počítači nic společného. Jedná se běžný dům s poštovní adresou, ale firma, která tam má své virtuální sídlo, tu tam fyzicky nezastihnete. Jen jí tam budete posílat veškerou korespondenci, tu fyzickou čili poštovní obálky. Pořídit si virtuální sídlo firmy je způsob, jak si ochránit soukromí, o které byste mohli přijít, pokud byste měli jako sídlo společnosti či firmy adresu vašeho trvalého bydliště. Nejlevnější virtuální sídlo Praha možná najdete u firmy Companiesandoffices.

smlouva

Mít virtuální sídlo společnosti nebo firmy, to je způsob jak si ušetřit práci, ale i peníze. O vaši poštovní schránku se totiž postará váš správce, který, pokud se ve vaší schránce něco objeví vám buď pošle zprávu a vy si pro korespondenci přijedete osobně nebo vám ji přepošle, ale nejjednodušší způsob je, že vám ji naskenuje a pošle e-mailovou poštou. S firmou, kde budete mít virtuální sídlo firmy budete mít samozřejmě sepsanou smlouvu o mlčenlivosti.

A jak vám ušetří peníze? Nepotřebujete si zařizovat vlastní kancelář, platit nájem, úklid, připojení k internetu apod. To vše odpadá a pokud někdy přece jen budete potřebovat reprezentační prostory pro obchodní schůzku, není nic jednoduššího než si ji sjednat v místě virtuálního sídla, kde vám reprezentační místnost může být zarezervovaná a k dispozici.

smlouva

Podnikání chce spoustu vašeho času a někdy se hodí chránit si soukromí. Obojí můžete mít, pokud si založíte firmu s virtuálním sídlem. Není to nic v internetovém světě, ale jak by se z pojmu virtuální možná dalo usoudit, ale ochrání to vaše soukromí stejně jako můžete být anonymní na internetu.

Virtuální sídlo u firmy Companiesandoffices je zárukou vaší spokojenosti.