Sirupy už dávno nejsou jen obarvená voda plná přidaného cukru. Doba se změnila, a do popředí se i v potravinářství dostaly trendy zdravého životního stylu. Mnoho výrobců potravin se začalo snažit, aby svým zákazníkům mohli dát na výběr i zdravé varianty svých výrobků. I my jsme se vydali touto cestou, a náš e-shop je plný zdravých potravin. Najdete u nás dokonce i zdravé sirupy, kde byste hledali zbytečně přidaný cukr a éčka jen marně. Bez cukru sirup samozřejmě nevyrobíme, protože jde o konzervant, nicméně se ho snažíme dávat jen kvalitní a co nejmenší množství. I proto naše sirupy nevydrží dlouho otevřené.

sirup ve sklenici

Jedním z našich nejlepších sirupů je dobromysl sirup. Ten máme v nabídce ve spojení s echinaceou. Nejde jen o sirup, ale i o formu potravinového doplňku. Tyto dvě byliny jsou samy o sobě skvělým pomocníkem v boji za lepší imunitu.

Naše sirupy obsahují jen samé zdravé složky. Konkrétně tento sirup je vyrobený z výluhu bylin, třtinového cukru a BIO citronové šťávy. Díky tomu je jeho chuť jemná, lahodná a dostane vás s prvním douškem.

Mezi hlavní zdravotní benefity pití echinacey a dobromysle patří zejména to, že pomáhají posilovat naši imunitu. Pravidelným užíváním pomůžete tělu, aby mu dobře fungovaly dýchací a močové cesty, a v neposlední řadě mají obě byliny velmi příznivý vliv na nervovou soustavu.

sirupy v lahvích

Sirup musí být aspoň trošku sladký, protože jinak se vám zkazí během pár dní, a to i v lednici, a v podstatě by nešlo o sirup v jeho pravém slova smyslu. Vychutnejte si ho v zimě v čaji, nebo si z něj můžete připravit lahodnou domácí limonádu, která vás krásně osvěží. Použít se dá na více způsobů, a je jen na vás, jaký si vyberete.
Tip: Máte kavárnu či nějaké restaurační zařízení? Pak určitě oceníte naše luxusní sirupy pro výrobu domácích limonád i ve velkých baleních za výhodnou cenu.