Protože přece jen takové stanování i když má pochopitelné kouzlo, není moc pohodlné. Stačí jen nečekané období dešťů, a je po náladě. Mít tak chatu v tomhle místě, to by bylo terno. Uvítala by to s nadšením celá rodina. Jenže v místě není žádná chata na prodej, v dnešní době si rodiny své rekreační nemovitosti hlídají a málokdy se něco objeví v inzerci. Ale naštěstí jste se dozvěděli o ideální možnost pro vás.

Mobilní domkyMůžete si vybrat z široké nabídky prodeje mobilních domů, které mají i na váš požadavek kompletní vybavení kuchyňskými spotřebiči, nábytkem, vybraným topením, kompletně vybavenou koupelnou a toaletou. Tyto domy mohou být obyvatelné celoročně, s důkladným zateplením. Takže si mobilheim, což je jeho obchodní označení, v klidu vyberte a po zaplacení bude dopraven a umístěn na vybraný pozemek u vaší oblíbené vodní nádrže. Nemusíte mít žádné povolení od stavebního úřadu, jen souhlas s napojením na inženýrské sítě. Tedy pokud chcete vodu a elektřinu. Pozemek nemusí být váš, stačí, že si ho pronajmete.

Mobilní rekreaceA za dlouhou dobu, když pronájem skončí, nebo ryby přestanou brát, můžete svůj mobilní dům nechat přemístit na jiné vámi vybrané místo. Tyto mobilheimy, mají opravdu velmi široké uplatnění. Například jako podnikatelé potřebujete rozšířit své kanceláře, nebo potřebujete ubytovat své pracovníky na stavbách, tady není opravdu žádný problém. Také je tento dům rychle postavenou zahradní chatkou. Využijete ho i v případě pokud stavíte svůj vlastní zděný dům a na jeho stavbu, která samozřejmě trvá dlouho, jezdíte s celou rodinou. A už se nebudete muset ukrývat před deštěm do auta, ale schováte se ve svém pojízdném domku, kde můžete v pohodě i přespat. A až bude hlavní dům postavený, tak ten mobilní, který je komplet zařízený, bude sloužit na ubytovávání návštěv. Každý dovede ocenit tu rychlost, s jakou může získat bydlení.