Hledáte nějaký druh zábavy, který by vás oslovil nejen svým prostorem, ve kterém je možné ji prožít, ale i úkolem, kterému se budete muset postavit čelem? Úniková hra Kutná Hora enigmaescape.cz pro vás v takovém případě bude výzvou, kterou si nenecháte ujít.
Abyste se do ní mohli ovšem pustit s plným nasazením, budete potřebovat partu skvělých lidí, kteří se nebojí na nějaký čas uzavřít do místnosti, aby vyřešili záhadu.zvětšovací sklo

Hraní her není jenom výsada malých

V době neskonalých možností si můžete užívat i hry, kterých se zúčastňují především dospělí. Pokud ve vás koluje horká krev a máte soutěživého ducha, je pro vás místnost plná otázek tím pravým, čím byste měli váš volný den začít. Enigma escape vám nabídne 2 hry, ve kterých půjde o to, abyste se zaměřili na jejich záhadu se všemi vašimi znalostmi, zkušenostmi a schopnostmi, které v sobě máte.
Taktéž je důležité mít po ruce tým lidí, kterých bude 2 – 5 a mít tak k dispozici hned několik pomocníků, kteří budou do hry stejně zapálení jako vy.
Na hru budete mít 75 minut a o tom, že budou utíkat stejně rychle jako obvykle, vůbec nepochybujte. Pokud však využijete každou minutu k tomu, abyste se zaměřili na detaily a hledali odpovědi na tom správném místě, podaří se vám odejít jako vítězný tým hráčů.otevřené dveře

Nemějte strach, jde především o zábavu

Nelze popřít, že ve vás hry, jakými jsou Samara nebo Dvojitý agent vyvolají smíšené pocity, kdy budete pociťovat střídavě hrůzu a napětí. Je to ovšem principem únikové místnosti, která vám má dokázat, že se správnými lidmi, zapojením logického myšlení a práce pod tlakem jde všechno tak, jak má a nic vás nezastaví.
Nepodlehněte tedy strachu, ale vydejte se vstříc dobrodružství, kdy se nezastavíte do doby, než uhodnete, co se za hádankou ohledně tajemné kazety s dívkou jménem Samara nebo zmizením agenta, který měl tajemství – vlastně ukrývá.
Překvapí vás, jak se všechno nakonec vyřeší a kdo za tím vším vlastně stojí.