Různé obchody a další zařízení nabízí možnost vytvořit si členský účet a využívat tak všechny výhody, které nabízejí. Nejste velcí nadšenci do zakládání účtů různých řetězců? Děláte tak chybu, jelikož vám mnoho z nich mohou nabídnout slevy, které se kdykoliv budou hodit.

 kapsa se stovkou a kreditkou

Tesco Clubcard

Obchodní řetězce Tesco nabízí možnost vytvořit si účet a získat tak Clubcard, díky které s každým nákupem sbíráte body. Za každých 10 korun získáte bod. Po určité době vám pošlou dle nasbíraných bodů odměny. Bývají to slevové poukazy na různé produkty, často se snaží vám předat slevy na to, co často kupujete. Také spolu se slevami najdete několik poukazů, například na 50 kč pro nákup v Tesco obchodě.

 

Pošta online

Pokud si pořídíte kartu od České pošty, nejen, že ušetříte vypisování doporučenek, nemusíte hledat občanský průkaz při vyzvednutí a v případě, že někomu předáte i druhou kartu, která je také ještě zdarma, může za vás vyzvedávat poštu. Na email vám poté začnou chodit slevy, které můžete uplatňovat. Najdete například slevové kódy na nákup oblečení a různých vstupenek. Také se mohou hodit slevové kupóny pro audioknihy či knihkupectví.

 

Teta club a DM

Drogérie nabízí karty, se kterými taktéž sbíráte body a poté můžete uplatňovat různé slevy. Musíte však v daném časovém úseku nasbírat určitý počet bodů. Drogérie Teta nabízí postup v členství, kde vám poté stačí nasbírat méně bodů k dosažení stejných slev.

 pěněženka v zadní kapse

ISIC

Studentská karta, kterou musíte každý rok stejnou částkou aktivovat. Poté již návštěva různých zařízení, jako jsou například muzea, ale i prohlídky zámků a podobně, bude téměř za hubičku. Také s touto kartou získáte slevy na jízdné. Toho můžete ale dosáhnout i se samotnou studentskou kartou dostupnou na autobusových terminálech. Nicméně se jedná o slevy, o které opravdu nechcete přijít. Jízdné je totiž zlevněné na 75 %, výlet na druhý konec republiky pak není tak nereálný.