Šatny mívají lidé především v opravdu velkých domech a bytech, kde na ně mají spoustu volného místa. Pokud bydlíte v menším domě a chcete využít plochu, kterou máte k dispozici, na maximum, budete si muset šatnu nejspíš muset odpustit. Pokud nemáte hromady oblečení, bot a doplňků, tak vám to možná ani nebude vadit. I tak ale budete potřebovat místo na všechno co jste za svůj život nashromáždili, a nemusí toho ani být moc. Vestavěné skříně Sten-skrine jsou ideální řešení pro každého, kdo doma nemůže mít šatnu a nebo ji prostě nechce.

hnědá skříň

Jak vypadá taková skříň?
Pokud jste ještě vestavěnou skříň neviděli, podívejte se na náš web, kde najdete spoustu skříní, které jsme již vyrobili pro své zákazníky. Najdete mezi nimi nadčasové i moderní designy, stejně jako u nás najdete barevné skříně pro kluky i pro holky. Vestavěná skříň je ideální nejen do malých prostor, ale i do větších. Jestli doma bojujete s místem, tento typ skříně je pro vás jako dělaný. Využijeme totiž celý prostor od podlahy až po strop, a skříň bude v celé šíři prostoru, kde ji potřebujete mít. Jedinou její nevýhodou je to, že pokud je dělaná do určitého prostoru a třeba i se zkosenou horní stranou, nejspíš se vám už jinam nevejde.

bílá skříň

Vestavěnou skříň si můžete zkusit naplánovat v našem online plánovači, kde si vyberete barvy korpusu i barvy dveří. Velice moderní je například mléčné sklo v kombinaci s nějakou barvou. Pro dospělé se hodí třeba černá nebo hnědá, dětem zákazníci vybírají modrou, zelenou, fialovou a růžovou. Můžete si zvolit zda budete chtít posuvné nebo otevírací dveře, vyberete si vnitřní členění celé skříně a zvolíte si tak, jestli pro vás bude vhodnější například policový systém s drátěnými koši, a nebo zda budete využívat spíše šatní tyče. Naše skříně jsou kvalitní a levné, přesvědčte se o tom sami a nechte nás vám ji vyrobit.