Plesová sezóna se kvapem blíží, takže je třeba poohlédnout se po nových plesových šatech na tuto sezónu. Některé ženy dávají přednost půjčování v salónů, což má své výhody, avšak i nevýhody. Pokud si šaty zakoupíte, minimalizujete tím možnost, že se na plese objeví jiná dáma v naprosto totožných šatech. Navíc pokud zadáte do vyhledávače “plesové šaty výprodej https://www.svatebni-saty-spolecenske-plesove.cz/saty/vyprodej-spolecenskych-satu/” najdete velmi originální a krásné kousky za skvělé ceny. Takto zakoupené šaty můžete navíc po sezóně prodat dál. Je třeba mít na paměti, že i ty nejúchvatnější šaty potřebují správné doplňky. Nevhodně zvolené boty či kabelka může celkový dojem z vašeho outfitu naprosto pokazit.

žena s perlami

Jemné či výrazné šperky?

Zde platí jednoduché pravidlo. Jestliže jsou vaše šaty hustě zdobené a výrazné samy o sobě, sáhněte pouze po decentních špercích. Skvělou volbou mohou být například jemné perlové náušnice. Perly se obecně doporučuje nosit na večerní události, navíc působí velmi elegantně a jsou naprosto nadčasové.

Jestliže jste zvolila minimalistické a jednoduché šaty, pak se s doplňky můžete opravdu “vyřádit”. Oděv můžete ozvláštnit kovovým náhrdelníkem či výrazným páskem, pokud koresponduje se střihem šatů. Originální kabelka může rovněž celkový vzhled krásně oživit. Mějte však na paměti, že méně je někdy více.

žena v šatech

Jaké zvolit boty?

Zde je důležité vybrat takové boty, které budou skvěle vypadat, ale hlavně, ve kterých se budete cítit pohodlně. Není nic horšího než puchýře a bolavé nohy hned ze začátku večera. Obecně platí pravidlo, že na večerní události je vhodné nosit uzavřené boty. Tento zažitý zvyk se však postupně uvolňuje, takže rozhodně nešlápnete vedle, když se rozhodnete pro otevřené boty s podpatkem. Jestliže se obáváte, že celý večer na podpatcích nevydržíte, pak zvolte lodičky se širším podpatkem. Noha pak bude mít daleko větší oporu, tudíž je tento typ bot mnohem pohodlnější.